beykoz evden eve nakliyat
beykoz nakliyat

Beykoz evden eve nakliyat 23 yıldır profesyonel bir şekilde hizmet veren Evimtaş Nakliyat, müşteri memnuniyetini son derece önemsemektedir. Nakliyat sektörünün en önde gelen ismi olan firmamız “En iyi nakliyat firması” ödülünü alarak başarısı bir kez daha göstermeyi başarmıştır.

Beykoz Evden Eve Nakliyat Hizmeti
7/24 çalıştırmalarını sürdüren nakliyat firmamız kaliteli ve güvenli hizmet anlayışını benimsemektedir. Uzman ekibimiz sayesinde eşyalarınızın başına gelebilecek herhangi bir olumsuzluk minimum seviyeye inmektedir. Fakat yaşanabilecek olumsuz durumlara karşı eşyalarınız sigorta kapsamınca güvence altına alınmaktadır. Beykoz’da nakliyat denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan firmamız şimdiye kadar toplamda yaklaşık 20 bin kişiye hizmet vermiştir. Bunun gururunu yaşan Evimtaş Nakliyat her geçen gün bu sayıyı yükseltmeye devam etmektedir.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetinden Faydalanarak Sözleşme Yapma İmkanı
Evimtaş Nakliyat’ın müşterilerine yönelik sunduğu ücretsiz ekspertiz hizmetinden faydalanmak çok kolay. Sadece bir telefon kadar uzağınızda olan firmamız sayesinde ekspertiz yapıldıktan sonra isteğe bağlı olarak sözleşme yapılır. Beykoz Evden Eve Nakliyat Hizmetinden yararlanmak istediğiniz tarihten birkaç gün önce Evimtaş Nakliyat’a ulaştığınız takdirde adresinize ekspertiz yapılması için profesyonel ekip yönlendirilecektir. Bu gelen uzman ekip eşyaların taşınası için gerekli olan personel sayısı, eşyaların cinsine bağlı olarak paketlemede kullanılacak ambalaj türleri ve uzaklığa göre net bir fiyat çıkarılır. Bunun sonucunda müşterinin isteğine bağlı olarak anlaşma sağlanır.

Hizmetten faydalanmak istediğiniz gün uzman ekibimiz evden eve nakliyat hizmetine başlamak için adresinize yönlendirilir. Personeller evde bulunan koltuk başlığı ve ahşap gibi eşyaları ayırarak taşınmaya hazır hale getirerek bir zarar görmemesi için özenle paketlenir. Ardından nakliyat aracımıza eşyalar yerleştirilerek taşıma için hazır hale getirilir. Eşyalar nakliye aracına yerleştirildikten sonra sigorta belgesi hazırlanır. Bu sigorta belgesinin bir nüshası müşteriye teslim edilerek eşyalar taşınacak olunan adrese yola çıkılır. Eşyalar araç içerisinde zarar görmesi durumunda meydana gelen zarar sigorta kapsamınca karşılanmaktadır. Ekibimiz çalışma başında hijyen standartlarına uymak için sigara vb. zararlı şeylerden uzak durmaya özen göstermektedir.

Evimtaş Nakliyat, Beykoz Evden Eve Nakliyat hizmetinin yanı sıra İstanbul’un her semtinde hizmet vermektedir. Artı olarak sadece şehir içi değil Türkiye’nin 81 iline nakliyat hizmeti vermektedir. Hatta Evimtaş Nakliyat Uluslar arası nakliyat hizmeti dahi vermektedir. 12 adet araç ile 7/24 hizmetinizde olan Evimtaş Nakliyat eşyalarınızı taşımaktan gurur duymaktadır.

Beykoz Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Beykoz Evden Eve Nakliyat hizmetinde belli şartlara göre asansörde kullanılmaktadır. 15. kata kadar uzanan asansör ile eşyalarınızın zarar görmesi minimize edilmektedir. Yüksek katlara çıkan eşyalarda personellerin yorulması sonucunda yaşanabilecek olumsuzluk artmaktadır. Asansörlü taşımacılık ile bu olumsuzluklar en alt seviyeye inmesinin yanında zamandan tasarruf sağlanmaktadır. Ücretsiz olarak verilen ekspertiz hizmetinin içerisinde asansörün nereye kurulacağı, balkon ve camın genişliği gibi incelikler hesaplanmaktadır.

Beykoz Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nelerdir?
Ücretsiz olarak faydalandığınız ekspertiz hizmeti sonucunda tarafınıza net fiyat sunulmaktadır. Evimtaş Nakliyat müşterilerin ödeme kolaylığını sağlamayı hedefleyerek kapıda kredi kartı ile ödeme yöntemi sunmaktadır. ayrıca eşya depolama hizmeti de sunmaktayız.

Ücretsiz ekspertiz hizmetinden yararlanmak, teklif almak, öneri ve şikayetiniz için iletişime geçebilirsiniz.
Evimtaş Nakliyat Telefon Numarası:

+90 532 208 07 81

+90 212 423 56 65

+90 216 519 92 89

✅Türkiyenin Her Bölgesinde              ✅Profesyonel Beykoz Nakliyat

K3 Yetki Belgesi 2022 İso Belgesi   Beykoz Nakliyat Fiyatları Güncel 2023

✅İstanbul Depolama Şirketi               ✅Beykoz Eşya Depolama Hizmetleri

✅1996’dan Beri Eşya Depolama       ✅7/24 saat Hizmet

Beykoz Evden Eve Nakliyat Fiyatları Güncel 2023

Beykoz Evden Eve Nakliyat Ücretleri Ortalama Fiyat ListesiBeykoz Evden Eve Nakliye Fiyatları Beykoz Asansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
 1+1 Eşya Taşıma Fiyatı1.500 – 1.800 ₺1.400 ₺
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı1.800 – 2.400 ₺2.000 ₺
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı2.400 – 2.900 ₺3.000 ₺
4+1 Eşya Taşıma Fiyatıı3100 – 3.500 ₺3.500 ₺
5+1 Eşya Taşıma Fiyatı3.500 – 3.900 ₺5.000 ₺
 Ofis Taşıma Fiyatı4.000 ₺TEKLİF AL

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir