Evden eve nakliyat sektöründe uzun bir süredir faaliyet gösteren ve sunduğu kaliteli hizmetleri ile her zaman ilk tercihler arasında yer almayı başaran Evimtaş Nakliyat, kullanmış olduğu en ileri teknolojiler ve ekipmanlar ile birlikte tüm beklentileri karşılayabilmektedir. Her türlü taşınma ihtiyacınıza yanıt veren ve profesyonel ekibi ile birlikte çalışmalarını gerçekleştiren Evimtaş Nakliyat, en kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde istediğiniz adrese taşınmanıza olanak sağlamaktadır. Müşterilerine 7/24 kesintisiz hizmet imkanı sunan Evimtaş Nakliyat, sektördeki yenilikleri takip ederek kendini sürekli geliştirmekte ve tüm hizmetlerinde % 100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

 Evden Eve Nakliyat Hizmetinin İçeriği

Oldukça zor bir süreç olan taşınma sırasında ev sahiplerinin kafasındaki en önemli sorulardan bir tanesi eşyalarının başına bir şey gelip gelmeyeceğidir. Bu konuda gerekli tüm altyapıya sahip olan ve içiniz rahat bir şekilde yeni adresinize taşınmanızı sağlayan Evimtaş Nakliyat, en zor işlerin bile üstesinden büyük bir ustalıkla gelmeyi başarmaktadır.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde ilk olarak tecrübeli ekip evinize gelerek bir ön değerlendirme yapmakta ve bunun neticesinde eşyalarınız belli düzen içerisinde araçlara yüklenmektedir. Eşyaların herhangi bir darbeye maruz kalmaması adına büyük bir özen gösteren profesyonel ekip, en etkili ve en başarılı yöntemleri kullanarak hizmet vermektedir.

Eşyaların tümünü hassasiyet derecesine göre özel ambalajlar ile paketleyen evden eve nakliyat ekibi, herhangi bir zarar görmeden araçlara yüklenmesini sağlar. Araçların içerisinde belli bir düzen içinde yerleştirilen eşyalarınız, yeni adrese gelindiğinde de aynı düzen içinde araçlardan indirilerek sizin isteğiniz doğrultusunda yerlerine konulmaktadır. Büyük bir titizlikle yürütülen taşınma sürecinde eşyalarınızın tümüne aynı hassasiyet gösterilmekte ve zarar görmemesi için büyük çaba harcanmaktadır. Tüm taşınma sürecini baştan sonra ekip hallettiği için sizin herhangi bir zahmete katlanmanıza gerek kalmamaktadır.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde göstermiş olduğu başarı ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı başaran Evimtaş Nakliyat, uygun fiyat politikası ile birlikte faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun siz de Evimtaş Nakliyat’ın sunmuş olduğu bu kusursuz taşımacılık hizmetlerinden faydalanma şansını kaçırmayın.