Ofis Taşıma
Ofis Taşıma

PROFESYONEL EKİPLERLE EN İYİ ŞEKİLDE TAŞINMAK İSTER MİSİNİZ?

Evimtaş firması olarak; 15 yıldır sürdürdüğümüz nakliye hizmetiyle müşterilerimizin engin anlayışından da güç alarak, onların beklentilerinin üstünde kaliteli hizmet vermenin memnuniyetini yaşamaktayız. Her müşterimizin taşınacak eşyaları bize emanet olup, istenilen hedef noktaya sorunsuz bir şekilde deneyimli personelimizin gayretli çalışmalarıyla götürülmektedir. Firmamızın ilkesi 0 koşulsuz müşteri memnuniyeti olup kurumsal bir firma çatısı altında hizmet vermektir. Başta evden eve nakliyat ya da ofis taşıma olmak üzere tüm lojistik ihtiyaçlarınızda firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz.

 Hizmet çeşitlerimiz ve ofis taşıma süreci

Ofis taşımacılığı profesyonel kadro ve kurumsal kimliği olan deneyimli firma çatısı altında yapılmalıdır. Zira taşınacak eşyalar, evraklar kısacası her şey işletmenin vazgeçilmez önem taşıyan unsurlarıdır. Ofisler çalışma yaşamının merkezi olup, burada alınan kararlar, yönetim politikası uygulamaları, muhafaza edilen evraklar ve idari konulardaki çalışmalar tüm personeli ve bağlı şubeleri doğrudan ilgilendirmektedir. Ancak bazı durumlarda şirketin de büyümesine paralel olarak ya da zorunlu durumlarda ofis merkezinin başka noktalara kaydırılması gerekebilir. Benzer durumlar merkez ofisin şubeleri için de geçerlidir.

Bir yerden başka bir yere ofis taşıma ise zorunlu bir lojistik ihtiyacını doğurmaktadır. Burada taşınacak iki ayrı kategori vardır. Bunlar; ofis eşyaları ve önemli evrak dosyalarıdır. Bunların derlenmesi ve itinalı bir şekilde ambalajlanması gerekmektedir. Bu konu hassas bir özen ister. Zira taşıma sürecinde evraklar ve diğer eşyalar dikkatlice paketlenmemişse beklenmedik kazalarda zarar görebilir ya da kaybolabilir. Dolayısıyla ofis taşıma işi profesyonel ellerde yapılarak, taşınacak eşyalar sorunsuz biçimde yeni ofis noktasına getirilmelidir. Bu da ehil bir firma olarak bizim işimizdir. Her türlü ofis eşyası ve dosyalarınız, sizlerin de önerileriniz dikkate alınarak paketlenmekte ve yeni ofisinize itinayla taşınmaktadır. Süreç ise 3 aşamada gerçekleşir: Önce personelimiz iki taşıma noktasını analiz edip yerleri inceler. İkinci aşamada paketlemeler yapılır ve son aşamada ise nakliye işlemi başlatılır.

Ayrıca laptop, mobil cihazlar, printer, fax gibi dijital cihazlara özel bir dikkat gösterilerek nakliye aracımızda sarsıntıdan etkilenmeyecek biçimde yerleştirilir. Özetle ofis taşıma konusunda lider firmamıza güvenebilirsiniz. Ayrıca şehirlerarası nakliye ve evden eve taşıma işleri için de firmamızla irtibat kurabilirsiniz.