istanbul

EŞYA DEPOLAMA

İstanbul eşya depolama sı gelişen dünya ile birlikte özellikle büyükşehirlerde yoğun şekilde kullanımı olan bir hizmettir. Eşya depolama nedir diye sorar iseniz: bir kişinin ya da birden fazla kişinin eşyalarını hizmetin ücreti karşılığı ile depolanması işlemidir. Bu depolarda depolamaya ihtiyaç duyduğunuz ve muhafaza etmek istediğiniz değerli eşyalarınızı ve ev eşyası depolama ihtiyacınızı Evimtaş Nakliyat kalitesi ile güven ile depolayabilirsiniz.

İSTANBUL EŞYA DEPOLAMA FİRMASI

İstanbul’da yaşayan ve eşyalarını güvenlikli ve eşyaları korunmasına uygun bir alanda muhafaza etmek isteyen müşterilerimiz için kiralık depo hizmetimiz mevcuttur. Hizmet alan olarak eşyalarınızın sigortalı eşya depolama hizmeti ile korunmasını talep edebilirsiniz. Böylece kiralık depolarımızda ev eşya depolama hizmetimizi sözleşmeli, güvenli ve garantili olarak kullanabilirsiniz. Evimtaş Nakliyat müşterilerine nakliye, depolama, güvenli depolama ve uygun fiyatlı olma ayrıcalıkları sağlamaktadır. Bu ayrıcalıklardan yararlanmak için Evimtaş Nakliyat doğru bir tercih olacaktır.

Eşya Depolama Fiyatları Güncel 2023

Ev Eşyası ÜcretleriEşya Depolama FiyatlarıDepolama Fiyatları Ortala
 1+1 Eşya Depolama Fiyat1.200 – 1.500 ₺1.200 ₺
2+1 Eşya Depolama Fiyatı1.500 – 2.000 ₺1.500 ₺
3+1 Eşya Depolama Fiyatı2.000 – 2.500 ₺1.800 ₺
4+1 Eşya Depolama Fiyatı2.500 – 3.000 ₺2.100 ₺
5+1 Eşya Depolama Fiyatı3.000 – 3.500 ₺3.000 ₺
 Ofis Taşıma Fiyatı4.000 ₺TEKLİF AL
Eşya Depolama Fiyatları

PROFESYONEL İSTANBUL EŞYA DEPOLAMA ŞİRKETİ

Yeni bir şehre geldiğinizde ya da bir şehirden bir başkasına taşınır iken size tam hizmet sağlayacak profesyonellik ile çalışan bir firmaya ihtiyaç duyacaksınızdır. Bu ihtiyacınızı karşılayacak şirket Evimtaş Nakliyat olacaktır. Kiralık depoları, kiralık oda depoları, müşterilerine özel oda depolama, güvenli ve sigortalı depolama hizmeti ve uygun fiyatlı depolama hizmeti sunma garantisi ile Evimtaş Nakliyat hizmetinizdedir.

İSTANBUL’DA SİGORTALI KİRALIK AKILLI EŞYA DEPOLAMA

İstanbul içinde eşyalarınızı depolamak istediğinizde size hizmet sunabilecek birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar içerisinde fiyatına ve performansına bakarak tercihinizi yapabilirsiniz. Eğer normal ev eşyalarınız ile birlikte akıllı eşyalarınızı da depolamak isteyecek iseniz bu konuda da en iyi Nakliyat depolama firması olarak Evimtaş Nakliyat yanınızda olacaktır.

İSTANBUL ODA DEPO

İstanbul’da eşyalarınızı korumanız gereken güvenli bir yere ihtiyaç duyduğunuzda bir kiralık oda depolama işinizi çözmek için iyi bir fikir olacaktır. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarında Evimtaş Nakliyat olarak müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Eşyalarınızın ambalajlanması, ulaştırılması, depolanması, güvenliği ve sağlamlığı 24 saatlik kontrolleri yapılarak bizlere emanet olacaktır.

UCUZ EŞYA DEPOLAMA FİYATLARI

Hem ev eşyalarınızı hem ofis eşyalarını hem de kişisel eşyalarınızı depolamaya ihtiyaç duyduğunuz bir zaman olabilir. Bu ihtiyaç duyduğunuz zamanda nakliyat depolama şirketleri sizler için kurtarıcı olacaktır. Evimtaş Nakliyat tam da bu zamanda sizin için eşyalarınıza sizin kadar hassas ve ilgili bir korumacılık sağlamak için elinden geleni yapacaktır. Bu hizmeti müşterilerine sunarken bir yandan ucuz fiyatlı hizmet sağlayarak müşterileri için ceplerinin dostu olmaya çalışmaktadır. Günümüzde İstanbul depo fiyatları dikkate alındığında Evimtaş Nakliyat’ın sağladığı güvenlikli hizmet ve depolama imkanı ile uygun fiyatlı hizmet sağladığı belli olmaktadır. Çalışma ekibinin profesyonelliği ve müşterilerine verdiği güven hizmetten yararlanan müşterilerimizden olumlu değerlendirmeler almamızı sağlamaktadır.

GÜVENLİ PRATİK DEPOLAMA HİZMETİ

Sahip olduğunuz eşyalarınızı beklenmedik bir gelişme ile evinizden, ofisinizden çıkartıp güvenli bir depoda depolamak durumunda kalabilirsiniz. Böyle bir durum ile karşılaştığınız zaman Evimtaş Nakliyat yanınızda olacaktır. Hizmet politikası kapsamında müşterilerine güvenli, pratik, sigortalı, garantili ve temiz eşya depolama hizmeti sunmak birincil hedefimizdir. Hedefimiz doğrultusunda profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile sizlere hizmet sunmaktayız.

KLİMALI RUTUBETSİZ TEMİZ EŞYA DEPOLAMA ALANI KİRALAYIN

Eşyalarınızı bir yere bırakmanız gereken bir durum ile karşılaştığınızda bir oda depolamak iyi bir karar olacaktır. Bu kiraladığınız depoda eşyalarınızı belirlediğiniz süre zarfında tutabilirsiniz. Ve karşılaştığınız durum bitene kadar eşyalarınız burada güven ile depolanmış olacaktır. Firmamızın depolarını gelip kendiniz görerek depolamak istediğiniz yeri tercih edebilirsiniz. Müşterilerimizin içine sinecek şekilde eşyalarınızı tamamen temiz depolarda klimalı ve rutubetin olmadığı yerlerde muhafaza etmekteyiz.

GARANTİLİ EV EŞYASI DEPOLAMA KİMLERE HİTAP EDER?

Ev eşyası depolama hizmetlerinde yer alan faydalanmak için bu hizmeti tercihe den kesimler şu şekildedir: Nişanlılar, evliler ve sözlüler ev eşyalarını evlenene kadar depomuzda saklamaktadırlar. Kamu görevlileri geçici görev yaptıklarında ev eşyalarını depomuza bırakmaktadırlar. Öğrenciler yazın 3-4 aylık kira ödemek zorunda kalmasın diye eşyalarını ucuza depoya bırakmaktadırlar. Yayıncılar kitaplarını depomuza koydular. ihtiyaç durumu gelişen kişiler şahsi eşyalarını ve tekerleklerini depomuzda muhafaza etmektedirler.

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT DEPOLAMA ŞİRKETLERİ

Ev eşyası depolama hizmetimizde sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için firmamızın uzmanları ile çalışmaktayız. Kaliteli hizmet almak istiyorsanız bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Firmamızın çalışma prensipleri %100 müşteri memnuniyeti ve kaliteli, güvenli hizmettir. Bizim için en önemli olan müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalması ve bizi arkadaşlarına ve sevdiklerine tavsiye etmesidir. Bir şirketin ne kadar başarılı olduğunu anlamak için referanslarına bakmanız yeterli. Bir arkadaşınıza tavsiye ettiğiniz için mutlu ve gururluyuz.

İSTANBUL ANADOLU YAKASI EŞYA DEPOLAMA ŞİRKETİ EVDEN EVE DEPOLAMA ALANI

Kargo depolama hizmetlerimizle müşterilerimize özen ve güvenle hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile ev eşyası depolama hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetimizi İstanbul’da hem Avrupa hem de Anadolu yakasında müşterilerimize sunmaktayız. Müşterilerimizin talep ettiği tüm işlemler için bir telefon kadar uzağınızdayız. Şirketimizin sağladığı altyapı ve profesyonel ve uzman kadromuz ile kalite ve güvenlik hizmetlerinden anlayan bir şirketiz. Tüm nakliye ve depolama operasyonlarında sunduğumuz kasko ve sigorta anlaşmaları ile şirketimizi koruyoruz.

İSTANBUL AVRUPA YAKASI EŞYA DEPOLAMA FİRMASI

Evinizdeki eşyaları depolamak için bir eşya depolama firması aradığınızda Evimtaş Nakliyat yanınızda. Bu depolama işlemini İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Eyüpsultan, Arnavutköy, Çatalca, Fatih, Zeytinburnu, Bakırköy, Küçükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece veya Silivri’de yapmak istiyor iseniz bu konuda da size hizmet verebilmekteyiz. İstanbul Avrupa yakası eşya depolama hizmetimiz ile pratiklik ve sağlamlık politikasıyla hayatınızı kolaylaştırmaktayız.

Eşyalarınız Sigorta ile Hep Güvende

Sizlerin kaygılarınızı gidermek için tüm detayları düşündüğümüzden de bahsedelim. Bizimle bir karar verdiğiniz de ev eşyası depolama ile ilgili sigortalı anlaşma yaptığınızı da dile getirelim. Her türlü kayıp veya hasara karşı sizlere zararlı çıkmayacağınız şartları sağladığımızı görebilirsiniz. Belli standart ölçülere sahip depolarımız ya da ihtiyacınıza yanıt verecek büyük metrekareye sahip depolarımız arasından tercihini yapabilirsiniz. Güvenceli ve anahtarının sadece size ait olduğu alanınızı sorunsuzca kullanabilirsiniz. Kamera ile dilediğiniz an izleyebileceğiniz özellikte depo sahalarımız olduğunu da hatırlatalım. Tüm eşyalarınıza kendi ürünü gibi bakan firmamız, aylık ve yıllık ödeme maliyetleri ile de cebinize dost tekliflerle yanınızda olmaktadır. Hemen arayabilir ve ev eşyası depolama bilgilerini müşteri temsilcilerimizden detaylı olarak alabilirsiniz.

✅Türkiyenin Her Bölgesinde              ✅Profesyonel Depolama Hizmetleri

✅K3 Yetki Belgesi 2022 İso Belgesi  ✅Eşya Depolama Fiyatları Güncel 2023

✅İstanbul Depolama Şirketi              ✅Eşya Depolama Hizmetleri

✅1996’dan Beri Eşya Depolama       ✅7/24 saat Hizmet

EŞYA DEPOLAMA FİYATLARI NE KADAR?

Eşyalarınızı depolamak istediğinizde bütçenize hitap eden fiyatlarımız sizi mutlu edecektir. Eşya depolama fiyatlarımızı genel olarak her şey dahil olarak belirlemekteyiz. Paketleme ve ambalajlama işlemlerini de üstlenerek eşyalarınızı meydana gelebilecek olumsuz tüm durumlara karşı korunaklı hale getiririz. Eşya depolama fiyatlarımız kiralamak istediğiniz alanın genişliğine göre değişkenlik göstermektedir. Depolamak istediğiniz eşyalarınıza ve kapladığı alana göre uzman ekiplerimizce belirlenen fiyatlar size bildirilecektir.

KİRALIK DEPO ALANI GÜVENLİKLİ MİDİR?

Eşyalarınız için korunaklı bir depo alanı edinmek istediğinizde aklınıza takılacak önemli bir konu bu depo alanının güvenliğidir. Evimtaş Nakliyat olarak müşterilerimize aradıkları güvenli depolama hizmetini profesyonellik ile sunmaktayız.

ODA DEPO ALANLARI VAR MIDIR?

Firmamızda odalar içerisinde depolama yapma imkanı mevcuttur. Eşyalarınız için özel şekilde hazırlığı yapılan odalarda sizler için karmaşaya mahal vermeden eşyalarınız depolanmış olacaktır. Eşyalarınızın kapladığı alana ve isteğinize bağlı olarak bu oda depoların alanları değişkenlik göstermektedir.

KLİMALI DEPO HİZMETİ SUNAN NAKLİYAT ŞİRKETİ MİSİNİZ?

Evimtaş Nakliyat olarak müşterilerimizin memnuniyeti ve eşyalarınızı güvenliği sağlamak istediğimiz birincil durumdur. Bu durumu sağlamak doğrultusunda gerektiği şekilde depolarımızı havalandırmaktayız. İçerisine konmuş olan eşyalarınızın temizliği ve hijyeni açısından gereken tüm çabayı gösterip kiralanan bu odalarımızda depolama hizmetini klimalı olarak da sizlere sunmaktayız.

DEPO ALANLARI RUTUBETLİ MİDİR?

Eşyalarınızı saklamak için bizlere emanet ettiğiniz andan itibaren aldığımız şekilde sizlere teslimini sağlamak için klimalı ve güvenlikli depo alanlarımız ile rutubetsiz bir şekilde eşyalarınızı depolamaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir