Şişli Evden Eve Nakliyat

nakliyat

İstanbul’un en popüler ve merkezi ilçelerinden olan Şişli’de insan sirkülasyonu bir hayli fazladır. Bu da sürekli taşınma işlemlerinin gerçekleştirildiği bir ilçe olduğu anlamına gelir. Taşınma işlemi ciddi ve emek isteyen bir süreçtir. İstanbul’un tüm semtlerinde olduğu gibi Şişli’de ikamet eden vatandaşlarımıza da evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Özellikle Şişli gibi bölgelerde taşıma işlemleri daha önemli ve ciddiyet isteyen bir iştir. Çünkü, bu ilçede trafik gibi etmenler evden eve nakliyat hizmetlerinin daha profesyonel yapılmasını gerektirir. Biz Evimtaş Nakliyat firması olarak Şişlide yaşayan vatandaşlarımız için Şişli evden eve nakliyat hizmetini en kaliteli ve profesyonel şekilde yapıyoruz. Diğer tüm semtlerde olduğu gibi burada da Evimtaş Nakliyat kalitesini sonuna kadar hissedeceğinizin garantisini veriyoruz. Bizler için müşterilerimizin memnun şekilde ayrılması en önemli referanstır. Yani, her müşterimiz bizim kalitemizin referansıdır. Şişli’nin tüm mahallelerinde siz değerli müşterilerimiz için hizmet veriyoruz. Firmamızdan isterseniz Şişli’nin bir mahallesinden diğer mahallesine, isterseniz de Şişli ilçesinden İstanbul’un farklı bir ilçesine yönelik nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Şişli Eşya Paketlemeli Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Şişli’nin her yerinde taşıma işlemleri için çözüm üreten Evimtaş Nakliyat, siz değerli müşterilerine evden eve eşya taşıma, ofis taşıma, eşya paketleme, asansörlü taşımacılık ve depolama alanlarında hizmet vermektedir. Yani lojistik işlemlerine ait her türlü alt dalda sizlere yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. Firmamızın müşterileri için yaptığı hizmet aşamalarıyla ilgili sizlere bilgi verecek olursak, işk olarak evinize gelerek eşyalarınızın paketlemesini gerçekleştiriyoruz. Paketleme işlemi yaparken müşterilerimizin tüm eşyalarına yönelik farklı paketleme teknikleri kullanmaktayız. Bu sayede İstanbul’un diğer ilçelerinde olduğu gibi Şişli evden eve nakliyat hizmetimiz sırasında da eşyalarınızın en kaliteli ve korunaklı şekilde paketlendiğinden emin oluyoruz. Daha sonra eşyalarınızın araçlarımıza yüklenme aşamasına başlıyoruz. Geniş araç filomuzda, mahalle içinde, ilçeler arası ve iller arası farklı modeller bulunuyor. Her taşıma işlemi için en uygun aracımızı seçmeye özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin eski evleri ve yeni evleri arasındaki mesafeye ve eşyaların adedine göre araçlarımıza yükleme işlemine geçiyoruz. Eşyaların adedi çok ise de 2 araçla taşıma işlemi yapabiliyoruz. Yani sınırsız hizmet anlayışı ile çalışıyoruz.

Şişli En Uygun Fiyatlı Eşya Taşıma Yapan Nakliyat Firması

Evimtaş Nakliyat firması, kaliteli hizmeti tüm müşterileri için uygun fiyatlara sağlayan bir firmadır. Bildiğiniz gibi her sektörde kalite biraz daha pahaldıır. Ancak bi hem kaliteli hizmet verirken hem de müşterilerimiz açısından en avantajlı fiyatlarla hizmet veriyoruz. Bu sayede de Şişli’de hizmet vermiş olduğumuz pek çok müşterimizden olumlu geri dönüşler aldık. Sizler için İstanbul’un tüm ilçelerinde verdiğimiz kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti Şişli evden eve nakliyat hizmetimiz sırasında da veriyoruz. Öncelikle siz değerli müşterilerimizle sözleşme işlemi yapıyoruz. Sözleşmede eşyalarınızın sigortalanmasını da gerçekleştiriyoruz. Ekspertiz hizmetimi ile eşyalarınızın değeri hesaplanıp ona uygun şekilde sigortalama işlemi gerçekleştiriliyor. Daha sonra paketleme işlemine geçiyoruz. Paketleme sırasında eşyalarınızın hepsine uygun ebatlarda ambajlar ve koliler kullanıyoruz. Bu sayede eşyalarınızın zarar görme olasılığını en aza indirgemiş oluyoruz.  Her yaptığımız nakliyat işleminde sizlerin memnuniyet Evimtaş Nakliyat için öncelikli amaçtır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Ara