Şehirlerarası Nakliyat

Bir başka şehre taşınmanın çok zorluğu vardır ama henüz taşınırken karşınıza çıkacak en büyük zorluk, eşyaların nasıl gideceği olacaktır. Yıllardır özenle seçtiğiniz ve evinizi ev yapan o eşyaların, yeni evinize kolayca ve güvenle nasıl gidebileceği konusundaki kaygın

ızı biliyoruz. Bu kaygıyı en aza indirmek için şehirlerarası nakliyat için size en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Kolay İletişim

Eşyaların emanet edileceği bir firma aranırken, en önemli meselelerden biri iletişimi kolay kurabilmek olmalıdır. Eşyalarınızı yüklenen ve yeni şehrinize doğru yola çıkan araçla bir daha iletişim kuramamak, çoğu zaman kabusa dönüşebilir. Bu süre içinde kafanızda belirecek onlarca sorunun cevapsız kalması, zaten stresli bir iş olan taşınmayı daha da zorlu hale getirebilir.

7 gün 24 saat açık iletişim hattımız sayesinde size, nakliye öncesinde, nakliye sırasında ve sonrasında kolay iletişim imkanı sunuyoruz. Aklınıza gelebilecek her türlü soru için kolayca ulaşabileceğiniz firmamız, size şehirlerarası nakliyat sürecinin her aşamasında yardımcı olacaktır.

 Gelişmiş Teknoloji ve Güvenli Taşımacılık

Bir nakliye şirketini, buzdolabınızı sırtlanıp götürebilecek güçlü bir arkadaşınızdan ayıran, kullanılan teknikler ve donanımdır. Eşyalarınızı evinizden alırken ve yeni evinize yerleştirirken, kaba kuvvet kullanmaktan çok, teknik donanımımızın yardımına güveniyoruz. Özellikler yüksek kat dairelerden çıkarılacak eşyaların güvenle indirilmesi için kullandığımız asansör sistemleri ve eşyaların yerleştirilmesinin her aşamasında özenle planladığımız ve deneyimlerimizle öğrendiğimiz teknikler sayesinde; şehirlerarası nakliyat işini güvenli hale getiriyoruz.

Uzman ve Güleryüzlü Personel

Personelimiz, yalnızca eşyalarınızı taşıyacak insan gücünü oluşturmazlar; onlar bizi temsil eden bireylerdir. Bir nakliye şirketi ne kadar olumlu bir isme sahip olsa da, sizin şirketle etkileşiminiz personel aracılığıyla olacaktır. Bu yüzden personelimizin size nasıl yaklaştığını önemsiyoruz. İşinde uzman ve size her aşamada yardımcı olan personelimiz, sadece eşyalarınızı değil, güveninizi de taşıdıklarının farkındalar. Şehirlerarası nakliyat sürecinin her aşamasında sizinle doğrudan irtibat kuracak personelimiz sayesinde, taşınmanın düşündüğünüz kadar zor olmadığını anlayacaksınız. 15 yıldır hizmet veren bir firma olarak, müşterilerimizin memnuniyetini çok önemsiyoruz. Taşınma stresinin bir bölümünü üzerinizden almayı hedefliyoruz. Eşyalarını yeni yerlerine güvenle yerleştirerek mutlu ettiğimiz müşterilerimizle beraber, biz de haklı gururumuzu yaşıyoruz.