Ev Eşyası Depolama

Ev taşınması sırasında fazla eşyalar ya da ürünler için güvenilir depo hizmeti almak isteyebilirsiniz. Bunun için elit bir hizmet unsurunu benimsemiş ve her daim ihtiyacınızı % 100 güvenle gidermiş şirketimizin çözümlerine başvurabilirsiniz. Artık sizin için fazla lan ya da önemli olup korumak istediğiniz tüm parçalarınızı 7 gün 24 saat boyunca güvenilir şekilde depolamayı başarabilirsiniz. Anahtar teslim ve tamamen size ait olan ev eşyası depolama isteklerinize anında karşılık verdiğimizi ve bunun için nakliye hizmetlerimizin de faaliyette olduğunu söylememiz gerekmektedir. Yaşam alanlarınızda yer açmak ve yoğun bir eşya ile rahatınızı kısıtlamak gibi olumsuzluklara böylece son verebilirsiniz.

 Bizi Arayın Hemen Gelip Alalım

Firmamız sürekli güvenlik kamera sistemleri ile kontrol altında tutulmaktadır. Aynı zamanda bünyemizde seçim yapabileceğiniz odaları görmenizi sağlamaktadır. Hemen arzu ettiğiniz ev eşyası depolama alanını seçerek bize bildirebilirsiniz. Bir sonra ki aşama ise adresinize kadar gelerek taşınacak eşyalarınızın paketleme işlemini yapmaktır. Bu alanda her biri uzman statüde olan ekibimiz içeriğine göre bir ambalaj yaparak maksimum muhafaza düzeyini oluşturmaktadır. Herhangi bir süre kısıtlaması olmaksızın dilediğiniz kadar saklayabileceğiniz depomuza götürelim. Bunun yanı sıra dönem dönem lazım olan eşyalarınızı da tekrar kapınıza kadar gelerek teslim edelim. Mutlak memnuniyet anlayışımızdan ödün vermeden 36 gün boyunca bizimle çalışmanın gururunu sizlere her daim fazlasıyla yaşatalım.

Eşyalarınız Sigorta ile Hep Güvende

Sizlerin kaygılarınızı gidermek için tüm detayları düşündüğümüzden de bahsedelim. Bizimle bir karar verdiğiniz de ev eşyası depolama ile ilgili sigortalı anlaşma yaptığınızı da dile getirelim. Her türlü kayıp veya hasara karşı sizlere zararlı çıkmayacağınız şartları sağladığımızı görebilirsiniz. Belli standart ölçülere sahip depolarımız ya da ihtiyacınıza yanıt verecek büyük metrekareye sahip depolarımız arasından tercihini yapabilirsiniz. Güvenceli ve anahtarının sadece size ait olduğu alanınızı sorunsuzca kullanabilirsiniz. Kamera ile dilediğiniz an izleyebileceğiniz özellikte depo sahalarımız olduğunu da hatırlatalım. Tüm eşyalarınıza kendi ürünü gibi bakan firmamız, aylık ve yıllık ödeme maliyetleri ile de cebinize dost tekliflerle yanınızda olmaktadır. Hemen arayabilir ve ev eşyası depolama bilgilerini müşteri temsilcilerimizden detaylı olarak alabilirsiniz.