Bostancı Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Koşulsuz olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan Evimtaş Nakliyat, 1996 yılından bu yana profesyonel bir biçimde hizmet vermektedir. Sektöründe liderlik yapan firmamız “En iyi nakliyat firması” ödülü almaya hak kazanmıştır.

Bostancı Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Güvenli ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen Evimtaş Nakliyat, uzman ekibi ile eşyalarınızın zarar görmesini minimize etmektedir. 7/24 verdiği hizmet ile müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız Bostancı Evden Eve Nakliyat Hizmetinde önde gelen isimlerden bir tanesidir. Yaşanabilecek olumsuzluklara karşı eşyalarınız sigorta kapsamında güvence altına alınmaktadır. Bu sayede oluşabilecek zararınız anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetinden Faydalanın

İstanbul Bostancı Evden Eve Nakliyat Hizmetinden faydalanmak için telefon açmanız yeterli olacaktır. Hizmetten faydalanmak istediğiniz tarihten birkaç gün önce profesyonel ekibimizi adresinize yönlendirerek ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Bu ekspertiz sayesinde ev eşyalarını taşımak için gerekli olan personel sayısı, eşyaların cinsine bağlı olarak kullanılacak ambalaj türlerini belirleyerek nakliye yapılacak adrese göre fiyat çıkarılmaktadır. Sonucunda müşterinin isteğine bağlı olarak sözleşme sağlanır. Ardından evden eve nakliyat yapılacağı gün uzman ekip eşyalarınızı paketlemek için evinize gelir. Evinizde bulunan koltuk kolları gibi sökülmesi gereken her eşya ayrılarak taşınmaya hazır hale getirilir. Eşyalarınız nakil aracımıza yerleştirildikten sonra sigorta belgesi hazırlanır. Bu sigorta belgesinin bir nüshası müşteriye teslim edilir. Yaşanabilecek olumsuz bir durum sonucunda eşyalarda oluşan zararlar sigorta kapsamında karşılanmaktadır. Uzman ekibimiz çalışmalarını yaparken hijyen standartlarına uyarak sigara vs. kullanmamaya özen gösterir.

Evimtaş Nakliyat evden eve nakliyat çalışmalarını şehir içi, şehirlerarası ve uluslar arası yapmaktadır. Eşyalarınızı dilediğiniz noktaya nakliyatını yapan firmamız yaptığı bütün işin arkasında durmaktadır. 1996 yılından bu yana bu sektörde yaklaşık 20 bin müşterimize hizmet vermekten gurur duymaktayız. 12 adet nakliye aracımız ile 7/24 hizmet vermeye hazırız.

Bostancı Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firması

Evimtaş Nakliyat evden eve nakliyat hizmetini yüksek katlar için kullanmaktadır. 15. kata kadar ulaşan asansör ile taşınan eşyalara zarar gelme olasılığı minimize edilmektedir. Personellerin çalışması sonucunda yaşanan yorgunluk yüzünden yaşanabilecek olumsuzluk durumu asansör ile engellenmektedir. Eve gönderilen ekip ile yapılan ekspertiz içerisinde asansör şartları analiz edilmektedir. Asansörün nereye kurulacağı, kurulacağı yerde bulunan elektrik teli, balkon veya camın genişliği gibi incelikler hesap edilerek nakliye günü hızlı kurulum sağlanması hedeflenir.

Bostancı Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nelerdir?

Net bir fiyat söylemek pek sağlıklı olmayacaktır. Nedeni ise birçok paket bulunmasıdır. Bu paketler uzaklık ve taşınacak eşya gibi etkenlerdir. Bu sebeple ücretsiz ekspertiz hizmetinden faydalanarak net bir fiyat öğrenebilir veya Evimtaş Nakliyat ile iletişim haline geçebilirsiniz. Evimtaş Nakliyat müşterilerine ödeme kolaylığı sağlamak amacıyla kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneği sunmaktadır.

İstanbul Bostancı Evden Eve Nakliyat İletişim Adresleri

Teklif almak, şikayet ve önerilerinizi Evimtaş Nakliyat’a bildirmek için aşağıdaki iletişim adreslerinden faydalanabilirsiniz.

Bostancı Evden Eve Nakliyat Telefon Numarası:

+90 532 208 07 81

+90 212 423 56 65

+90 216 519 92 89

Evimtaş Nakliyat E-mail Adresi: info@evimtasnakliyat.com.tr

Artı olarak Ofis Taşıma, Ev Eşyası Depolama ve Koli Paketleme gibi birçok hizmetimizden faydalanmak için iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara