Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

1996 yılından bu yana hizmet veren Evimtaş Nakliyat, Beşiktaş’ta profesyonel ekibiyle önde gelen nakliyat isimlerinden bir tanesidir. Firmamız tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verir. En iyi nakliyat firması ödülü alan firmamız güvenli ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir. Evden eve nakliyat hizmetimiz sadece Türkiye içi değil uluslar arası içinde geçerlidir. Nakliyat konusunda en iyi olmayı hedefleyen Evimtaş Nakliyat, çalışmalarını var gücüyle sürdürmektedir.

Günümüzde kentlerde nüfus artış olayı artmaktadır. Bunun sonucunda insanların ihtiyaçları çoğalmaktadır. Bu ihtiyaçlardan biride evden eve nakliyat sektörüdür. İnsanlar eşyalarının zarar görmemesi için uğraş verirler. Evimtaş Nakliyat, profesyonel ekibiyle oluşacak olumsuzluklar minimuma indirmektedir. Herhangi bir yaşanabilecek olumsuz durumda anlaşmalı sigorta sayesinde zararınız sigorta kapsamınca zarar karşılanmaktadır. Beşiktaş Evden Eve Nakliyat, hizmetinden yararlanmak oldukça kolaydır. Sadece bir telefon kadar uzağınızdayız. Evimtaş Nakliyat ile iletişime geçtiğiniz takdirde evinize gönderilen profesyonel ekibimiz ücretsiz bir şekilde ekspertiz yapmaktadır. Bu sayede eşya tarifine göre bir fiyat çıkartılarak sözleşme sağlanır.

Anlaşma sağlandıktan sonra evden eve nakliyatın yapılacağı gün eve profesyonel ekip gönderilir. Ekip evde bulunan ahşap ve koltukların kolçaklarını sökerek taşınmaya hazır hale getirir. Sonrasında ise oluşacak hasarı minimize etmek amaçlı her eşyanın cinsine göre ambalajlama işlemi yapılır. Ekip bu işleri yaparken hijyen standartlarına uymak için sigara içmemeye özen göstermektedir.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat hizmeti şehir içi, şehirler arası ve uluslar arası olarak ayrılmaktadır. Müşterinin isteğine bağlı olarak asansörlü nakliyat yapılmaktadır. Bu sayede oluşabilecek hasarı en aza indirmenin yanında zamandan tasarruf edilmektedir. 15. Kata kadar verilen bu hizmetten faydalanmak için mutlaka önceden haberdar edilmesi gerekmektedir. Ekspertiz yapılması gerek ki nakliyat günü asansörü nereye kurulacağı hakkında çalışmalar yapılır.

Eşyalarınız nakliye aracına yüklendikten sonra sigortalanarak, sigorta belgesinin bir nüshası tarafınıza teslim edilir. Evimtaş Nakliyat müşterilerine güven, dürüstlük, saygı ve kalite sağlayarak müşteri güler yüzü sağlamaktadır. Eşyalarınızın nakliyesi yapıldıktan sonra yapılan sökümler yeniden birleştirilerek eşyalarınız ambalajlarından sökülerek istediğiniz gibi kurulum sağlanmaktadır.

23 yıldır toplamda 12 nakliye aracı ile yaklaşık 20 bin evden eve nakliyat hizmeti veren Evimtaş Nakliyat, İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetinin önde gelen isimlerinde olmaktan gurur duymaktadır. Sadece Beşiktaş Evden Eve Nakliyat değil İstanbul un bütün semtinde hizmet verilmektedir. Bulunduğunuz semti belirterek hizmetten yararlanabilirsiniz.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat hizmeti şehir içi, şehirlerarası ve uluslar arası olmak üzere birçok alana ayrılmaktadır. Bunun yanı sıra taşınacak eşya ve uzaklık gibi birçok etkenler hesaplanarak bir fiyat çıkarılmaktadır. Bu sebeple Evimtaş Nakliyat ile iletişime geçerek teklif alabilirsiniz.

Evimtaş Nakliyat’ın ayrıcalığından faydalanarak kapıda kredi kartı ödemesi yapabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Teklif almak, öneri ve şikayetleriniz için bizimle iletişime geçmekten sakınmayın.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Telefon Numarası:

+90 532 208 07 81

+90 212 423 56 65

+90 216 519 92 89

Evimtaş Nakliyat Elektronik Mail Adresi:  info@evimtasnakliyat.com.tr

Ayrıca Depolama, Koli Paketleme ve Ofis Taşıma hizmetlerinden faydalanmak / detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara