Evimtaş Nakliyat İletişim : 0 216 519 92 89 - 0 212 423 56 65

Hakkımızda

Evimtaş Evden Eve Nakliyat´a hoşgeldiniz. Nakliyat hizmetleri sektöründe 15 yıldır hizmet veren firmamız siz müşterilerimizin sürekli tercih ettiği Evimtaş Evden Eve Nakliyat firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Evden Eve nakliyat hizmetleri için en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen Evimtaş Evden Eve Nakliyat size profesyonel bir hizmet sunar; A´dan Z´ye tüm eşyalarınız özenle paketlenir. Beyaz eşyalarınız tesisatlarından sökülür, yeni evinizde tesisatlarına bağlanır.

Evimtaş Evden Eve Nakliyat sektöründe siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için teknolojiyi de evden eve nakliyat işimizle birleştirerek çalışmalarımızı istek ve inançla sürdürmekteyiz. Evimtaş Evden Eve Nakliyat'ta nakliyat sektöründeki rekabet ile, siz değerli müşterilerimize daha ucuz ve daha kaliteli hizmeti sunabilmek en büyük amacımızdır.

Evimtaş Evden Eve Nakliyat size bir telefon kadar uzak. Telefonlarınızı bekliyoruz.

Evimtaş Evden Eve Nakliyat evden eve nakliyat sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamadan önce maaşlı çalışanlarına naklita sektörü ve eşya taşınması konusunda tüm gerekli eğitimleri vererek sektörde ilkleri gerçekleştiren firmalardan biridir.

Ayrıca Tüm personelimiz maaşlı elemanımız olup hizmet içi eğitimleride sürekli devam etmekte ve firmamız yöneticileri tarafından da sürekli denetlenmektedir.Talep Formu