Evimtaş Nakliyat İletişim : 0 216 519 92 89 - 0 212 423 56 65

Banka Fuar Taşımacılığı

Evimtaş Evden Eve Nakliyat firması olarak Banka Taşımacılığı konusunda deneyimli personellerimiz ile banka malzemelerinizi son derece titiz bir biçimde bulunduğu yerden alıp gideceği adrese teslim ediyor; montajı gereken ürünlerin montajlama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Banka Taşıma günümüzde her nakliyat firması tarafından yapıldığı yazılıp çizilmektedir. Tekbir nakliyat olarak banka taşımacılığında bu ve benzeri firmalardan farklı olduğumuz konusunda iddialıyız.

Banka taşımacılığında, ilgili bankanın malzemelerinin çok hassas olduğunu ve bunların son derece titiz bir biçimde taşınması gerektiğinin bilincindeyiz. Bir banka taşınırken mutlaka taşınacak eşyaların nasıl taşınacağının planlanması için teknik eleman eşliğinde gerekli koordinasyon hazırlıkları yapılması gereklidir; Tekbir nakliyat firması olarak bu konuda oldukça dikkat göstermekteyiz.

Banka taşımacılığında önemli hususlardan biriside nakliye araçlarının boyutlarıdır. Bu anlamda firmamızın araçları tüm mal ve ürünlerinizi kolayca sığdırabileceğimiz kapasiteye sahip bulunmaktadırlar.

Bu zamana kadar bizi tercih eden tüm banka yetkililerine teşekkür ederiz. Sizlerde bankalarınızın taşıma işlemleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.Talep Formu